Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Tiramisu...Ik heb een prima recept; echter er is nu een combinatie op de markt met alles ineen. Hoe heet die, en waar koop ik die?

De combinatie heeft dus mascarpone, amaretto, creme fraiche en dooiers (alles at je nodig hebt voor een tiramisù) ineen.

Ik ga voor 20 mensen tiramisu maken....verheug me er erg op.
Los van de vraag welke combinatie mascarpone/amaretto ik kan gebruiken?
iemand nog tips waar ik op moet letten?
20 porties, groot rond dienblad doorsnee 33 cm, hoog 3.8 cm.
Misschien nog iemand een suggestie hoe ik dit leuk kan opdienen, of andere
tips?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Koken

Wat is het beste brood voor tosti's?

Mijn broer heeft een lunchroom en koopt op mijn advies nu goede beenham en boerenkaas voor zijn tosti's. Maar voor het brood neemt hij casinobrood van de Aldi en volgens mij kan ook dat beter. Ik heb alleen geen idee welk brood de lekkerste tosti oplevert.

Ik zoek niet naar andere tostirecepten, maar naar de beste broodsoort om tosti's te maken.

paulus811
9 jaar geleden
in: Koken
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing