Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe krijg je in erwtensoep de dikke structuur?

Ik heb al verschillende pogingen gedaan erwtensoep te maken, maar telkens lukt het me net om de erwtensoep die mooie dikke structuur te geven. Het wordt gewoon spliterwten in bouillon. Hoe komt dit? Kook ik de erwten misschien te kort?
Ik maak mijn erwtensoep wel vegetarisch, maar dit zou niet uit moeten maken, want de plaatjes op internet van vegetarische erwtensoep is net zo dik als die met vlees. Maar bijvoorbeeld als ik kijk naar het erwtensoep recept dat wakkerdier op zijn facebook pagina heeft staan ( http://www.facebook.com/WakkerDier?sk=app_193123774159917&app_data ), is op het vierde plaatje de erwtensoep nog vrij dun (alhoewel ik hem al niet zo dik krijg hoor ;-P) en op plaatje vijf is de soep zo dik dat je er bijna een lepel rechtop in kan zetten. Hoe krijg ik dit voor elkaar!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Koken
112.1K
9 antwoorden en reacties op deze vraag

Dr.Oetker kleintje chocolade taart bevat een kartonnen bakvorm. Is het mogelijk om in plaats hiervan een eigen bakvorm te gebruiken?

Kan ik dus de kartonnen bakvorm achterwege laten en een eigen siliconen/blikken/glazen bakvorm gebruiken? Of zal de taart hierdoor minder goed uit de oven komen? Hebben ze wellicht niet voor niks een kartonnen bakvorm erbij gedaan, omdat je die dan ook dient te gebruiken?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Koken
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing