Kan ik een lekker hapje maken van o.a. bladerdeeg, prei en roomkaas met bieslook?
Kan zelf wel iets in elkaar flansen, maar misschien heeft iemand een receptje voor een borrelhapje met deze ingredienten.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan zelf wel iets in elkaar flansen, maar misschien heeft iemand een receptje voor een borrelhapje met deze ingredienten.
Voor een surpise wil ik een grote pepernoot bakken. maar nu zou ik daarin graag een papiertje met tekst in willen doen. zou ik dit papiertje met het deeg mee kunnen bakken? of moet ik als de pepernoot klaar is een gat maken? (de pepernoot word niet opgegeten)
alvast bedankt
Ik heb geprobeerd om wat voorgebakken friet in te vriezen maar als ik het uit de vriezer haal en bak dan ziet het er niet meer uit
Ik heb de juiste aardappel en temperatuur voor voorbakken al gevonden
En als ze het niet verkopen, wat kan ik dan als alternatief gebruiken? Is het ook mogelijk om zonder boekweitmeel jan in de zak te maken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing