Moet gazpacho gekookt worden?
Ik maak gazpacho door de ingrediënten te mixen. Maar ik verneem van een Spaanse dat die soep gekookt en gekoeld wordt. Wie heeft gelijk?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik maak gazpacho door de ingrediënten te mixen. Maar ik verneem van een Spaanse dat die soep gekookt en gekoeld wordt. Wie heeft gelijk?
None
Ik maak al jaren met het zelfde recept spareribs klaar.
ik ben er twee dagen mee bezig. en het recept kijkt behoorlijk nauw.. ik vraag me af,, wie heeft er wel eens in de keuken gekeken bij bv de spareriblijn??
op internet gaan alle verhalen de ronde. voorkoken, niet voorkoken, enz enz ... hoe doen ze het in een restaurant?
Daar kan de kok er toch geen twee dagen mee druk zijn?
wie o wie??
Ik wilde wafels gaan maken, maar nu blijkt dat ik geen bakpoeder meer in huis heb. Kan je dat vervangen door iets anders?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing