kan je ook confituur maken met honing ipv suiker ?
heb honing gebruikt in een cakerecept maar nog 3/4 pot over. kan het in confituur ? hoeveel moet ik dan gebruiken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
heb honing gebruikt in een cakerecept maar nog 3/4 pot over. kan het in confituur ? hoeveel moet ik dan gebruiken
Ik koop wel eens diepvries spinazie, diepvries andijvie en diepvries boerenkool. Dit zijn dan bevroren blokjes, die je in een pannetje kan opwarmen. Nu wil ik 2 ons groenten per dag eten, maar dat is nogal lastig in te schatten als ik niet weet hoeveel gram 1 blokje is. Weten jullie dat?
Ik eet vanavond bij vrienden en zorg voor het dessert, wat een clafoutis met bosbessen moet worden. Het beslag is kwark, suiker, maizena, eieren en room. Nu wil ik daar niet kokkerellen, dus vooraf het beslag maken en bij de vrienden afbakken. Blijft dat beslag een paar uren goed, of kan ik de boel toch beter net voor het afbakken door elkaar mixen?
we gaan binnenkort namelijk Indias koken, en dat hebben we dan nodig.
dus die je ook bij de snackbars maken.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing