Als je een gesloten fles cola schudt, gaat er dan prik verloren? (dwz dat de prik in gasvormige toestand boven de vloeistof komt te zitten ipv erin)
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Het is een beetje een vreemde vraag maar ik vroeg het me toch af..
Passoa (b.v.) smaakt toch eigenlijk niet minder fris dan bijvoorbeeld perziksap?
Ik heb altijd naast mn bed een flesje waar ik water indoe, voor als ik het heet heb, of dorst krijg.
Alleen drink ik dit niet altijd in 1 nacht op, hoelang is het water houdbaar?
Soms duurt het wel een week!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing