kan je zaden van papaya eten als je maag-darmklachten hebt?
en zijn ze überhaupt eetbaar en van voedingswaarde?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
en zijn ze überhaupt eetbaar en van voedingswaarde?
Nu kun je alleen zakjes van 100 gram of meer kopen. Dat maak ik nooit op tot het groen word. Vroeger (heel vroeger) kon je hele kleine zakjes kopen van het merk Zanetti. Ik geloof met 25 of 50 gram.
Is dat nog ergens te koop?
Toegevoegd na 42 seconden:
Natuurlijk mag het een ander merk zijn als het maar heel weinig is.
Ik had voor de vorige kerst een appelcider brouwkit gekregen. Ik heb alles volgens het boekje in de one gallon fles gedaan en zo maar ik was het eigenlijk een beetje vergeten tot ik hem gisteren zag staan. Toen heb ik hem geproefd. ( hij smaakte een beetje zuur maar je proefde de alcohol wel ) en gebotteled. Ik vroeg me nu af wat dit is ? Is het azijn geworden of is het andere drank ? Of is het gewoon helemaal niks en kan ik het beter door de goot gieten ?
De laatste keer (eerste keer dat ik het met Oreo's maakte) had ik de verhouding van Mariakaakjes en boter genomen, maar dat was teveel boter/vet naar mijn smaak. Waarschijnlijk omdat er ook al die vulling van de Oreo's bij zat.
Maar er moet natuurlijk wel genoeg boter in zitten om goed aan te kunnen drukken en toch hard te laten worden.
Hallo, ik heb een Tristar stomer met 3 etages overgenomen. Maar er staat niet bij hoe je rijst stoomt. Kan iemand me dit uitleggen? Het is geen rijststomer waar je water op de rijst giet, maar 3 lagen waar onderin een reservoir is. Er staat wel bij dat de 2e bak de rijststomer is maar vervolgens niet hoe en wat.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing