waarom hebben we geen koffiezakjes zoals we theezakjes hebben?
Als je een juiste hoeveel koffie in een leeg thee zakje zou stoppen, dan kan je toch ook prima koffie zetten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
Als je een juiste hoeveel koffie in een leeg thee zakje zou stoppen, dan kan je toch ook prima koffie zetten?
Moet je het eerst opwarmen en dan boter indoen of meteen boter indoen? En kan het ook zonder boter?
Ik heb n idool die model is, en zij heeft n bepaald eetpatroon met dat je voornamelijk groente VLEES en noten eet. Ik beneid dat. Maar aan de andere kant eet ik nu al n poosje (paar maandjes) niet zo vaak vlees meer, maar alleen als k bij familie of vrienden ben bijv. Maar als k thuis ben eet ik altijd vegetarisch vlees. Maar dat dieetgeheim van mijn idool.. Zou dat ook gewoon bij mij werken als ik gewoon thuis zit te eten? Of zou k dan echt weer op de oude voet verder moeten? Scheelt mij ook weer in de portemonnee..
Binnenkort is het Koningsdag en de oranje tompoucen zijn inmiddels weer te koop. Niet dat ik let op de calorieën, maar ik ben nieuwsgierig of een oranje tompouce meer, minder of gelijk is aan calorieën dan een normale (roze) tompouce.
Ik heb op een rommelmarkt een aardewerken koffiepot gekocht, dat bestaat uit een pot met daarop een stenen filter met een deksel, maar ik weet niet hoe ik goede koffie daarin kan zetten. Ik heb het met een koffiepad geprobeerd maar het water liep er te snel doorheen.
Moet ik de filter helemaal vol koffie doen, moet ik papieren filters gebruiken? Wie helpt mij???
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing