ik ben imker,heb nog een ijzeren honingslinger, wil die langsbinnen behandelen met een verflaag...dus voedingsgeschikt...welke ??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
Ik ben aan het experimenteren met het bakken met kokosmeel.
Vanmiddag heb ik pannenkoekjes gebakken van kokosmeel, plantaardige melk en eieren.
De pannenkoekjes waren qua smaak lekker, maar het beslag wordt erg bros/valt helemaal uit elkaar in de pan.
Hoe komt dit en wat kan ik toevoegen aan het beslag om dit te voorkomen?
Mijn vermoeden is dat het komt doordat kokosmeel geen gluten bevat, gluten zijn immers de 'lijm' van een deeg/beslag.
Ik heb al geprobeerd wat allesbinder toe te voegen, maar dit mocht niet baten.
Als ik naar de winkel ga zie ik veelal preien met een relatief korte lengte. Is het niet veel efficienter de prei langer te laten groeien, zo heb je toch veel meer rendement uit één prei?
Voor een school project ga ik onderzoeken hoe makkelijk het is om minderjarig drank te bestellen. Ik vroeg me dus af of je minderjarig drank kan bestellen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing