Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

In welke winkel in Duitsland verkopen ze Quest bars?

Ik hoorde laatst dat je Quest bars (een merk eiwitrepen) in Duitsland kunt kopen, goedkoper en per stuk verkrijgbaar. Maar ik ben ze nog niet tegengekomen.
In welke supermarkt of andere winkel zijn deze verkrijgbaar?

Toegevoegd na 9 uur:
Ik weet dat ze online te bestellen te zijn, ik zoek een fysieke winkel in Duitsland.

Ritsuka
10 jaar geleden

Hoe kan iemand die altijd slecht eet, toch voldoende van alle benodigde voedingsstoffen in z'n bloed hebben? Zie uitleg

Ik ken iemand die altijd heel slecht, ongezond, en weinig eet, regelmatig drugs en alcohol gebruikt.
Hij is ook vaak dagen lang wakker, en heeft daarna z'n bloed laten controleren of hij voldoende van alle benodigde vitaminen, mineralen, en antioxidanten in z'n bloed heeft zitten.
Dit bleek ook het geval te zijn.
Hoe is dit mogelijk? Ik sta er echt van te kijken...

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Is lang bakken met olijfolie slecht?

Ik bak graag in olijfolie, want het is lekker en gezond. Ook gerechten als kippenpoten en pizzasaus, waarover ik lichte twijfels heb. Eerlijk is eerlijk, kippenpoten bak ik nog wel eens in roomboter om mezelf te verwennen en dat is heeeerlijk!
Pizzasaus nog wel altijd met olijfolie, maar ik begin te twijfelen over beide. Als olijfolie heter dan 150 graden wordt, zou er een slecht bijproduct ontstaan las ik. Nu vraag ik mij af of ik lange gerechten en ovengerechten niet beter met roomboter kan bakken?

In ieder geval mijn ouders raden het af om met roomboter te bakken, dit is ongezond. Wat is nu eigenlijk waar?

10 jaar geleden
in: Koken
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing