Is een kankergezwel eetbaar?
Ik at gisteravond kippenlevertjes, en aan één van de levertjes leek een kankergezwelletje te zitten. Dit was niet zo, maar toen kwam ik op deze vraag.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
Ik at gisteravond kippenlevertjes, en aan één van de levertjes leek een kankergezwelletje te zitten. Dit was niet zo, maar toen kwam ik op deze vraag.
Op de site van sligro staat dat er coca-cola staat voor 0,41 euro. (Zie: foto) er staat boven tray 24 x 33cl maar het is wel erg goedkoop voor een tray coca-cola. Dus ik zit te twijfelen of het nou per tray is of per stuk (24x€0,41) is.
Ik hoop dat iemand er mij mee kan helpen.
Ik ben al een tijdje op zoek naar een winkel waar je allemaal van die bakspullen kan kopen, zoals kleurstof voor in cupcakes enz.
Zijn deze winkels er in de omgeving van Joure, Sneek, Leeuwarden, Heereveen, Drachten.? (andere plaatsen zijn ook goed, maar liever niet uit Friesland.)
Ik heb been blaadje geproeft en get was goddelijke. Milde smaak met licht pitting bitters nasmaak. Lijkt mij heerlijk door de passata. Maar is hij giftig?
Ik ben benieuwd hoe een paaseitjesinpakmachine het zilverpapiertje zo mooi rond een chocolade paaseitje kan vouwen. Het liefst zou ik een filmpje zien waarin dat wordt uitgelegd.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing