Waar moet ik op letten bij aanschaf van een draaitafel?
Ik heb nu een dual,maar die is aan vervanging toe,nu lees ik veel kritieken op de usb draaitafels (akai,Lenco etc.)
Zijn deze conclusies juist?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb nu een dual,maar die is aan vervanging toe,nu lees ik veel kritieken op de usb draaitafels (akai,Lenco etc.)
Zijn deze conclusies juist?
Het gaat over een systeem dat op 12V DC werkt ,
2 versterkers, boxen totaal 3500W )
Ik heb deze versterker thuis liggen, helaas ben ik de zekering uit de versterker kwijt geraakt. Nu wil ik er graag een nieuwe in doen, maar ik heb geen flauw idee wat er in moet.. Weet iemand hier raad mee?
Je kan het vast met meetinstrumenten kunnen meten, maar ik hoor weinig tot geen verschil met andere geluidssystemen... Maar waarom zijn 2 boxen van bose dan 1300 euro, en van een merk zoals philips/samsung hooguit 300 euro?
Ik heb net een ipod gekocht, maar weet niet hoe ik er muziek en apps op moet zetten.
Dank bij voorbaat,
Charlotte.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing