Ik wil graag een versterker aansluiten op 220 (gewoon uit de muur) moet ik hier een adapter of iets anders voor gebruiken?
Het zou ook handig zijn als je gelijk vertelt hoe je hem zou aan moeten sluiten (Shark v19) > GND,REM,B+ <
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het zou ook handig zijn als je gelijk vertelt hoe je hem zou aan moeten sluiten (Shark v19) > GND,REM,B+ <
als ik mijn i pod-touch uit zet en hem na een tijd weer aan wil zetten lukt dat niet door op een van de aan knoppen te drukken. ik moet dan ongeveer zeven secondes op allebij de knopjes drukken zodat het apple logo in beeld verschijnt. Het is vervelend omdat zo mijn wekker niet af gaat en het heel lang duurt voor die opgestart is. dit is zo sinds ik een update van itunes heb geïnstalleerd.
Ik ben van plan de Logitech S220 2.1 speakers te kopen, maar dan wel voor gebruik op een apparaat met een 3.5 mm ingang, bv. iPod, smartphone, mp4 etc. Echter zag ik dat er alleen een groene en roze kabel word bijgeleverd, nu is er natuurlijk slechts één ingang, dus kan ik dan gewoon alleen de groene er in doen, of werkt dat dan niet zo, en heb ik misschien een 3.5 mm splitter nodig, zou het dan wel werken??
Ik heb mijn TV aan gesloten op mijn Laptop Via HDMI Ik heb ook boxjes die staan nu aan gesloten aan mijn Pc maar uit mijn laptop (en tv) komt nu geen geluid maar uit hoe kan ik er voor zorgen dat er zowel geluid uit mijn laptop, Tv en boxjes komt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing