kan ik mijn usb netstroomlader van de telefoon ook gebruiken voor mijn mp3 speler?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb nu een Sony van 250 euro, maar het valt tegen. Ondanks zijn frequentie bereik van 8 Hz tot 80 Khz.
Ik bedoel dan niet via de oortelefoonuitgang, maar via de brede uitgang op de Ipod die een betere geluidskwaliteit levert.
O ja, ik weiger 50 euro voor een wit Apple touwtje te betalen (Composite AV Cable noemen ze dat bij Apple). Zo iets moet toch bestaan voor 1 a 2 tientjes?
Ben er binnenkort van plan een te kopen. Ze hebben altijd een erg mooi geluid vind ik. Maar hoe werken ze eigenlijk en wat is het verschil tussen een normale versterker?
Bij het verschil bedoel ik natuurlijk het verschil in de werking er van.
Ik heb onlangs een Samsung blu-ray speler gekocht, omdat mijn oude dvd kapot was gegaan. Deze oude speler maakt deel uit van een 5.1 home cinema system, dus ik wilde deze behouden en koppelen met de nieuwe blu-ray. Dit alles via een optische tulp-tulp verbinding. Kwaliteitsverlies is echter te groot, dus nu uitkijken naar een andere oplossing. Een 5.1 versterker + speaker gaat boven m'n budget. Kan ik ook een 5.1 home cinema systeem (met DVD speler) dmv bijv een digitale in/uitgang koppelen (DVD aan 5.1 DVD)zonder al teveel kwaliteitsverlies?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing