Wat controleert een cv-monteur bij de jaarlijkse check up?
Ik betaal jaarlijks voor deze controle/checkup, maar wat controleert de monteur nu eigenlijk, en kan ik het eventueel zelf als er niets kapot lijkt te zijn bij aanvang?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik betaal jaarlijks voor deze controle/checkup, maar wat controleert de monteur nu eigenlijk, en kan ik het eventueel zelf als er niets kapot lijkt te zijn bij aanvang?
We gaan de zolder verbouwen, er komen nu twee dakkapellen op en hij zal verdeeld worden in 2 kamers.
Hoe reken ik nu uit hoeveel vermogen elke radiator moet gaan hebben?
Toegevoegd na 7 minuten:
heb dit gevonden met googelen, maar klopt dit wel......kom op rare aantallen uit, bizar hoog zeg maar....
http://www.radiatorplaats.nl/radiator/radiator-vermogen-berekenen/
Toegevoegd na 13 uur:
het gaat om twee zolderkamers, hr++ glas, dakisolatie, de exacte maten weet ik nog niet want de nieuwe dakkapellen staan nog niet maar ongeveer 2.20 hoog, 3.8 breedt en ook 3.8 lang 2,2 x 3,8 x 3,8 = 31,8 x 70 = 2224 watt, lijkt me wat veel als ik het vergelijk met de verwarmingen in andere ruimtes.....
de ene kamer is op het oosten, andere het westen
Toegevoegd na 13 uur:
ohja, en het is een tussenwoning....krijg bijna meer verwarming dan kamer zo.......
(er is maar erg weinig schuine wand dus dat heb ik niet meegerekend)
Toegevoegd na 2 minuten:
De kast is nooit eerder behandeld geweest!
Boven mijn deur zit een raampje. Dat raampje gaat rinkelen bij elke willekeurige lage toon... Kan iemand mij hier mij mee helpen? De oplossing moet voor het raam zijn, dus NIET voor de bass zelf. Het liefst goedkope alledaagse dingen.
Mijn stroom is uitgevallen door kortsluiting in mijn waterkoker. Sinds dat moment heb ik alleen even de stekker uit de kast (deze 'kast' hangt boven mijn wastafel) waar mijn kraan ook aan vast zit en de waakvlam in brandt (deze brand nog steeds) gehaald. Nu doet het warm water het niet meer. Moet ik nu iets doen in de meterkast of... ? Iemand ervaring of tips wat ik even kan proberen?
Toegevoegd na 23 minuten:
Onderstaande had ik al uitgevoerd. Stroom staat er op maar water wordt maar niet warm. Sinds vanochtend staat de vlam te branden en stroom zit er op.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing