Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat te doen als de kraan van een geiser blijft druppen?

In onze keuken hangt een geiser. Af en toe blijft deze echter druppelen, ook wanneer de kranen goed dicht zitten (lees: de knoppen zijn stevig aangedraaid). Mijn kamer zit naast de keuken, dus ik word knettergek van het gedruppel. Ik leg er wel eens een vaatdoekje of schuursponsje onder, maar dat zijn slechts tijdelijke oplossingen om van het gedrup verlost te zijn. Zijn er dingen die ik *zelf* kan toepassen om dat ding te laten stoppen met druppelen? De huisbaas zie ik namelijk niet zo snel komen opdraven ervoor (of dat nou terecht is of niet).

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Wat is een goede manier om speaker-kabels weg te werken achter plinten zodat je er op een mooie manier bij kan?

Ik ga binnenkort speaker kabels wegwerken achter nog te plaatsen plinten. Nu wil ik veel mogelijkheden creëren: eerst 2 speakers en op korte termijn 5, voor de 5.1 ervaring. Nu wil ik wel al dat draad achter de plint plaatsen maar nog niet op de box aansluiten.
Is er een mooie manier om dat uit de plint te laten komen? (plint is 9 cm hoog). Zijn er een soort platte kastjes die ik in de plint kan monteren zodat ik daar later een box in kan pluggen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Glazen binnendeur gezandstraald of verzuurd?

Wij zouden graag een dubbele glazen deur plaatsen zonder omkadering tussen hal en living.

Dit hadden we graag met een tekening in en ook
isolerend. Is dit mogelijk?

Van gezandstraald glas hebben we gehoord dat dit aan één kant gemakkelijk plekken geeft. Eventueel
geprint glas of zijn er hier nog andere ideeën voor? Het moet in ieder geval gemakkelijk in de onderhoud zijn voor de hond e.d.

Hebben jullie hiervoor een prijsindicatie? De deur is plus minus 2 m op
1m60.

Alvast bedankt!!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Moet je perse een wasbak kitten? Is het nadelig als je het niet doet?

Ik heb een mooie rechthoekige wasbak in de badkamer. Deze is niet gekit bij de muur. Nadeel hiervan is dat als je veel water gebruikt, het water achter via de muur naar beneden loopt en de vloer nat wordt. Nadeel van wél kitten vind ik dat het kit lelijk wordt. Vaak wat gelig, maar het stof blijft er ook opplakken en het is gewoon nooit zo goed schoon te houden. Zonder kit vind ik persoonlijk ook mooier. Maar de vraag is of het schadelijk is om niet te kitten. Gaat het bijvoorbeeld rotten ofzo tussen de muur en het kastje, of kan de meubel gaan rotten o.i.d.?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing