Hoe maak ik mijn siliconenkit pistool schoon?
Ik wilde net siliconenkit pistool gebruiken. Het tuitje wat er op zit was echter verstopt van de vorige keer. Hoe maak je dat tuitje schoon voor de volgende keer?
Het gaat om transparante kit.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wilde net siliconenkit pistool gebruiken. Het tuitje wat er op zit was echter verstopt van de vorige keer. Hoe maak je dat tuitje schoon voor de volgende keer?
Het gaat om transparante kit.
Ik probeerde het met lijm en tape maar dat liet steeds weer los.
Schilder je een kozijn of verf je die?
leeg door een kier het is een houten kist met plaktegels aub niet te moeilijk ik ben een vrouw en moet het alleen doen
Ik wil mijn kast mooi maken moet ik eerst lakken of schildere of kan da niet zaamen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing