hoe hang ik een ventilator onder een schuin dak?
we hebben een plafond ventilator en willen deze verplaatsen naar een kamer met een dakkapel. Hij zou dan komen te hangen aan het schuine deel van het plafond.
Wie weet of dit kan ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
we hebben een plafond ventilator en willen deze verplaatsen naar een kamer met een dakkapel. Hij zou dan komen te hangen aan het schuine deel van het plafond.
Wie weet of dit kan ?
We hebben vandaag een mobiele airco gekocht om de bovenverdieping enigszins koel te krijgen. Probleem is nu dat behalve de enorme herrie die het ding maakt, hij het niet echt koel krijgt. Volgens mij komt het door de te korte afvoerslang die er bij zit, en dat je hem zodoende niet netjes door een raam kunt wegwerken. Ik vind het ook niet zo'n heel economisch idee om een raam wat open te zetten, (de lucht van buiten komt toch direct weer naar binnen.)
Nu heb ik het volgende bedacht; ik wil bij de bouwmarkt een langere afvoerslang halen en deze op het ontluchtingskanaal in de badkamer aansluiten zodat ie toch zijn warme lucht kwijt kan. Probleem is wel dat het gat voor de ontluchting hoger in de muur zit, bij het plafond, dus de lucht moet naar boven.
Hebben jullie tips of ideeën hoe ik dit het beste aan kan pakken?
Een split-unit airco was natuurlijk het best geweest, maar helaas, daar was geen geld voor ;)
Als je zelf een boek bindt, waar haal je dan de kaft vandaan? Kan je die ergens laten maken? Zijn die standaard te koop? Of moet je die elke keer zelf maken uit kartoon & een bekleding van linnen, leer of papier?
Op een bovenverdieping in een woning is tegeltjesboard aangebracht achter het aanrecht en gascomfort. Is dat brandgevaarlijk?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing