Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik het droogproces van verf versnellen?

Vanochtend heb ik een kast van MDF geverfd met lak(op de bus staat "oplosmiddel vrij"). Op de bus staat dat de verf na 16 uur overschilderbaar is, maar zoveel tijd heb ik eigenlijk niet. Hoe kan ik het droogproces versnellen en toch een goed resultaat krijgen?

Toegevoegd na 36 minuten:
De kast is voor het afstudeerwerkstuk van m'n dochter. Dinsdag moet ze hem gebruiken, dus maandagavond moet hij vervoert worden. Er moet nog een laag verf op, dan nog een gedeelte met een andere kleur en daarna nog en logo erop. Het hoeft dus maar een dag mooi te zijn, dus slijtvastheid e.d. hebben we "lak". Als ik er vanavond nog een laag op kan doen redden we het wel qua tijd.

Toegevoegd na 37 minuten:
Na "lak"moet het woordje aan

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Wat is een handig systeem om fotolijstjes op te hangen zonder te boren?

Ik heb een idee om mijn kamer wat op te fleuren.
Aangezien ik fotografie als hobby doe, maar mijn geschoten platen nu vaak in plakboeken stop, wil ik dit anders gaan doen.

Ik ben van plan om één muur vol te hangen met allerlei verschillende fotolijstjes. Één probleem, er mogen geen schroeven of spijkers in die muur. Ik ben van plan om vanaf het plafond vislijntjes naar beneden te laten hangen en daar allemaal lijstjes aan te hangen. Maar hoe doe ik dat het beste?

Is er misschien nog een andere manier om veel lijstjes op te hangen?

Misschien niet onbelangrijk: de lijstjes worden allemaal 13x15cm, dus geen grote lijsten.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing