hoe schoon is een hondentong?
Is een hondentong helend, en goed voor bv wondjes?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is een hondentong helend, en goed voor bv wondjes?
mijn buren hebben er drie endaar wordt je gek van
mijn katten (kater en poes) worden deze week "geholpen" , na beetje rondneuzen op websites van verschillende dierenartsen valt mij op dat het castreren van honden 2 tot 2.5 x duurder is dan van een kat , zowel reu als teef, en dit betreft dan kleine honden tot 10 kg, grote honden is het prijsverschil nog veel groter, waarom is dit?
Dus niet zo eentje die erg verblindend is.
Een van mijn katten is te dik en de dierenarts stelde dit voor om ‘m meer aan het bewegen te krijgen.
(Ik heb geen tuin en hij speelt gewoon niet veel, ook niet met m’n andere twee katten)
Ik vond deze winkel: http://www.laserkopen.com/, maar die laserpointers zijn te machtig. Eventuele suggesties?
Hij heeft geen wonden dus denk niet dat hij onder een auto of iets dergelijks heeft gezeten
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing