Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoever kan een weggelopen kat lopen in 24 uur?

Als een kat ontsnapt, hoever zou deze dan kunnen weglopen?
Op een site van de Dierenbescherming : "mijndieriszoek" kun je kijken of er in jouw regio dieren zijn gevonden. Eerst een paar gegevens invullen en daarbij is er een postcode en straal van minimaal 5 km tot 40 km aan te geven. Maar hoever zou een kat weg kunnen lopen in 24 uur?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Waar kan je goedkope dierenbenodigdheden kopen online?

Ik ben opzoek naar een site waar ik goedkope benodigdheden kan kopen voor mijn hamsters, zoals huisjes, speeltjes, ... ze hebben wel al de nodige benodigdheden maar ik zou hun kooi eens willen veranderen, dat ze eens iets nieuws hebben. Weet iemand waar ik dit kan doen online? Ik heb ook al vaak op tweedehands sites gekeken maar hier vind ik niet echt wat ik zoek.
Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

mag je een hond een pipetje tegen vlooien geven als de hond een open wond heeft?

Mijn hond is een paar dagen geleden aangevallen en heeft een winkelhaak bij haar elleboog. Er zit één kram in en verder is het open gelaten. Er komt nog behoorlijk wat wondvocht uit.
Ze moet haar anti vlo pipetje dit weekend maar nu vraag ik me ineens af of het kwaad kan om dat op haar huid aan te brengen?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Wat is de vervolgbehandeling na de witte stip bij warmwatervisjes?

Vorige zaterdag had ik opgemerkt dat 2 visjes vol stonden met witte stippen. Ik ben meteen naar de dierenwinkel gegaan en heb medicatie gekregen van het merk 'sera'. Ik heb de gebruiksaanwijzing perfect gevolgd, heb de visjes de 1ste en de 3de dag medicatie toegediend. Ik heb de u.v. lamp uitgelaten, temperatuur verhoogt naar 30 graden, verduisterd en verlucht. Helaas zijn er veel visjes (stuk of 15) gestorven allemaal op dezelfde dag (zondag), nu al drie dagen lijken de rest van mijn visjes gezond ik heb geen problemen meer voorgehad.
Nu vraag ik mij af wat moet ik nu doen na deze behandeling?
- Hoelang moet ik mijn water op 30 graden laten?
- Wanneer mag ik mijn u.v. lamp terug opzetten?
- Moet ik 50 procent van mijn water verversen?
Ik lees en hoor verschillende dingen en hoop op deze manier een antwoord te vinden op mijn vragen! Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing