hoe lok je een hamster ?
ik ben mijn hamster kwijt en ik weet niet hoe ik hem moet lokken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik ben mijn hamster kwijt en ik weet niet hoe ik hem moet lokken
Ik heb gister mijn 2 dalmatier visjes gekocht,en nu denk ik dat er 1 zwanger is,maar wel pas heel kort als het zo is. Ik wou weten hoe je kunt zien dat ze zwanger is,ik heb wel een beetje gegoogled enzo,en daar zag ik dat het buikje dan dikker word,en ik geloof dat dat wel het geval is...en er stond ook dat het visje dan ook langzaam en onhandig gaat zwemmen,en ze zwemt nogal onhandig,namelijk met haar staart krom... Is ze zwanger? Of is er iets anders aan de hand? En hoe weet ik zeker dat ze zwanger is?
mijn sabelpoot kriel kip Alli heeft sinds 3 weken terug een paar eieren gelegd en is daarop gaan zitten en maakt van die klokkende geluiden, als je aan haar eieren zit gaat ze je pikken. Ik liet de eieren liggen omdat ik denk dat ze broeds is. Maar nu zit ze al meer dan 3 weken op haar eieren. Op internet lees ik dat het bij een krielkip zelfs korter duurt. Vandaag heb ik een eitje open gemaakt om te kijken hoe het eruit zag en of ze daadwerkelijk wel bevrucht waren. Er zat duidelijk een kuikentje in en is al groot en denk in de laatste fase.
Mijn krielkip zit nog steeds op de eieren maar ze zijn niet altijd warm. Wat moet ik nu doen? Laten liggen en nog ff afwachten of weg halen? Of moet ik voor meer warmte zorgen? Zo ja hoe?
Ik wil niet dat ze zich dood broed.
Ik heb 1 mannetje en 3 vrouwtjes guppen gister.gekregen hoelang duurt het voor dat ze gaan paren?
Ik heb 1 man en 3 vrouwtjes guppen is het mogelijk dat ze alle kleine guppies op eten als er.geen verstop plekken in mijn vissen kom zitten
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing