Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Heeft er iemand seti@home?

Is het veilig en is het niet te zwaar voor je systeem?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Internet

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Het beste antwoord

Ik maak al geruime tijd gebruik van dit systeem. Ik gebruik de BOINC Manager van World Community Grid.
Via dit programma kun je meedoen met allerlei projecten, ook seti@home, maar ook dingen als kankeronderzoek.

Het is volledig veilig, je maakt een account, selecteert welke programma's je aan mee wilt doen en installeert de client.

Het start gelijk als Windows opgestart word, en ik heb het zelf ingesteld dat hij alleen bezig gaat als het CPU gebruik laag is.
Zodra ik dus een zwaar spel ga spelen, gaat het automatisch op pauze.

Toegevoegd na 1 minuut:
Het is veilig, niet te zwaar voor je systeem (want dit kun je zelf instellen) en ik vind het fijn dat ik op deze manier mee kan helpen met allerlei onderzoeken op momenten dat mijn pc niet zoveel aan het doen is en dus geheugen over heeft.
(Lees meer...)
Kimath
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing