Weet iemand een goedkope budget gaming pc?
Ik heb een budget van 750 voor pc plus monitor, en ik heb een YouTube kanaal dus hoge fps is belangrijk, iemand linkjes of ideeën?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een budget van 750 voor pc plus monitor, en ik heb een YouTube kanaal dus hoge fps is belangrijk, iemand linkjes of ideeën?
Ik heb de laatste tijd als ik Minecraft speel, dat me GPU gaat blazen...
Dan draait de GPU Fan iets van 2500 RPM en is 60 graden heet.
Ik vind nog al vervelend als ik zit te gamen dat me videokaart blaast.
Zou hier een oplossing voor zijn?
Ik heb een NVIDIA GeForce GT 640.
Toegevoegd na 17 uur:
Hier heb je een foto van me GPU:.
Ik zou het zonder vinden als die fan versleten is, want me computer is maar 1 jaar oud..
Ik kan kiezen uit dit lijstje van mijn werkgever:
Alle Apple iPad modellen, behalve de iPad 1
Alle Samsung Galaxy Tab 2+3 modellen
Alle Samsung Galaxy Note modellen
Alle Google Nexus modellen
Is er een die aan mijn criteria voldoet?
Ik heb sinds kort een Asus S400CA Laptop. nu zit er een touchpad op waarin de linker en rechter muisknop verwerkt zijn, dit betekend dat dat gebied waar je moet drukken ook gevoelig zijn voor beweging. dit is erg vervelend. vooral als je een klein iets in moet drukken op bv. een website, je drukt al gouw mis.is het mogelijk om een bepaald gebied in te stellen dat je muis registreert en dat het onderste twee gedeeltes gebruikt worden voor linker en rechter muisknop?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing