Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat moet je doen bij een windows virus attack?

Ik had een programma gedownload op mijn andere computer, maar het scheen een dikke virus te zijn! Ik kende de virus van youtube filmpjes, maar had het zelf nog nooit mee gemaakt. Het is zo'n virus dat al je programma's rond snuffeld en opstart en alles dubbel opstart en alles crasht. En dan je computer op standby zet. En ik drukte hem uit, maar nu weet ik niet wat ik moet doen. Kan ik mijn computer nu wel gewoon aan doen, of wat anders? Please help me!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Ik denk dat mijn laptop een virus heeft, maar Norton verwijderd hem niet, wat te doen?

Ik krijg telkens pop-up schermen, en daarom heb ik zojuist een volledige norton scan gedaan. En daar komt een bedreiging uit, maar het lukt Norton niet hem te verwijderen, wat moet ik nu doen? Ik heb echt totaal geen verstand van computers.

Toegevoegd na 10 minuten:
Het virus heet Trojan.Gen.2

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing