Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe veilig of onveilig is het om je telefoonnummer online te plaatsen?

mijn telefoonnummer staat al op diverse sites zoals detelefoongids. nu kreeg ik recent spam die me probeerde te verleiden mijn telefoonnummer voor een sms dienst in te voeren. zogenaamd zou het ontvangen van deze sms-jes gratis zijn. dit bracht me wel op het idee; wat als iemand anders mijn nummer misbruikt en mij opgeeft voor zo'n dienst. ben ik dan aan de goden overgeleverd en moet ik het via mijn provider laten stoppen OF is dit geen reele angst van me en moet ik eerst zelf iets activeren op mijn eigen mobiel voor ik zo'n sms dienst kan aangaan.

Toegevoegd na 22 uur:
dank voor jullie reacties. ik kan dus (redelijk veilig)mijn nummer online plaatsen is m'n gevoel. Als ik een sms krijg waarik geen behoefte aan heb, gewoon weg ermee dus.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing