Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heb ik een virus op mijn GMail?

Sinds kort zijn er af en toe allemaal rode strepen in mijn gmail, soms bewegen ze ook. wat kan ik doen om dit virus te verwijderen, en is het schadelijk? het is zo bij alle berichten en ook bij de inbox. er is niets speciaals gebeurt toen dit voor het eerst voorkwam. het gebeurt bij de oude en de nieuwe look. alle instellingen heb ik al nageken, en labs is uitgeschakeld.

zie het op de afbeelding.
het gaat dus om de rode strepen, de andere blokken heb ik er zelf gemaakt, om persoonlijke informatie te bedekken.

mvg,
bruins-wijkel

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe maak ik de PC kindvriendelijk?

Mijn dochter van 8 jaar is er steeds vaker op te vinden dus het wordt tijd hem aan te passen. Ik heb alleen geen idee hoe dat moet. Er zijn dingen te koop, te downloaden, volgens mij zit er in het systeem (Vista) ook iets..Wat moet je doen om er voor te zorgen dat je kind niet op verkeerde websites komt?
(O ja nog iets: Ze kijkt heel graag op Youtube naar liedjes enz, ik heb wel eens gehoord over een kindvriendelijke youtube-achtige site, iemand enig idee welke dag is?)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

het beeldscherm van mijn computer gaat niet meer aan, hoe ga ik dit oplossen?

Ik had net met een schoonmaakdoekje het beeldscherm schoongemaakt, maar toen bleek dat een vrouw die bij ons het huis schoonmaakt zei dat het niet goed was. dus ik met een handdoek met een klein beetje water het wegvegen, nu is het zo dat het ene beeldscherm wel aan gaat van de ene computer maar de andere gaat niet meer aan. ik had het bij beiden gedaan. nu is het zo dat als ik mijn beeldscherm aanzet, er een groen knopje aangaat, en als je hem uitzet een geel knopje, maar ik zie geen kleur meer.... wie weet hoe ik dit weer kan verhelpen? please snel nodig!:P alvast bedatnk!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing