Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

mijn windows detecteert een spyware virus maar geen van alle virus verwijderaars werkt meer wat moet ik doen ?

ik was op internet spontaan sluit alles af start de pc opnieuw op en krijg ik als bureaublad achter grond
warning you're Pc has detected a Spyware virus .

nou is dat op zich niet zo erg . maar geen van mijn antivirus programma's werkt meer en kan alleen nog met de standaard tool met de upgraded version iets doen en dat kost me behoorlijk wat . iemand een uitleg wat ik moet doen ?

Toegevoegd na 1 minuut:
Al vast bedankt
Bart

Toegevoegd na 1 dag:
bedankt voor de hulp .
ik ga is kijken of het werkt .

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

kan niet meer op hotmail

Elke keer als ik probeer in te loggen op hotmail, komt er een kadertje op dat men denkt dat mijn account door iemand anders gebruikt wordt, nu wordt er in de helpdesk aangeraden om een nieuw wachtwoord te laten versturen op een ander e-mailadres, maar dat emailadres is nog met pandora, en daar kan ik nu niet meer aan, en ik kan het ook niet naar een ander versturen, want dat is zo ingesteld, hoe krijg ik mijn account terug, niets in de helpdesk kan mij helpen.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Bestaat er een programma dat iedere keer dat jij je pc aan (of uit) zet automatisch een printscreen van je bureaublad maakt?

is handig voor wanneer je pc crasht en je bureaublad vol staat.

Toegevoegd na 8 minuten:
(ps het gaat hierbij niet om alternatieven mogelijkheden om te backuppen tenzij deze sec met het bureablad te maken hebben. het gaat om snelkoppelingen dus dat is het probleem niet.

Toegevoegd na 10 minuten:
(en om de indeling van mijn bureaublad)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing