is er een goed programma om de maximale tijd in te stellen dat je kinderen op de computer zitten?
Toegevoegd na 48 minuten:
heb trouwens windows xp op deze computer staan
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 48 minuten:
heb trouwens windows xp op deze computer staan
Ik heb iets meer dan een jaar geleden McAfee Total Protection gekocht. Na dat jaar is mijn abonnement verlopen, maar blijkbaar stond er ergens de functie aan dat dit abonnement automatisch verlengt zou worden. Helaas is daardoor mijn abonnement met een jaar verlengt, terwijl ik eigenlijk niet tevreden ben met McAfee.
Mijn vraag is, is een betaalde versie (van welke virusscan/firewall dan ook) de moeite waard, of kan je het ook prima doen met gratis scanners als bijv. AVG?
Sinds gisteren heb ik ineens Security Tool op de PC , ik ben er nu wel achter dat het een virus is, maar hoe krijg ik deze weg ?
Om de haverklap krijg je meldingen, en elk half uur gaat de pc automatisch uit :((
In configuratie---> software is het niet te vinden helaas.
Als ik op het icoontje van security tool ga staat zie ik 667626 . Zoek ik hierop kom ik bij C:\Windows\prefetch.
Maar ik durf die map niet zomaar weg te gooien .
Avast bedankt voor jullie hulp
Krijg een mail van ABN AMRO (waar ik geen klant ben) om in te loggen en die duidelijk gaat om het afhandig maken van bankgegevens. Is hier een centraal meldpunt voor?
Gisteren kreeg ik via fb een uitnodiging voor een bungeejump evenement met een filmpje. Het filmpje kreeg ik niet geopend, maar ik krijg van mijn contacten nu wel weer vragen over dat bungeejumpfilmpje ( die zij ook niet kunnen openen). Hebben we hiermee een virus binnengehaald of worden die er op de server van Facebook al uitgefilterd?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing