Kan een server besmet zijn met virussen die jouw pc dan besmetten?
Kan je pc besmet raken door alleen maar contact te maken met de server?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan je pc besmet raken door alleen maar contact te maken met de server?
Had zaterdag geklikt op Startpagina Albanie van Startpagina.nl en op die site staan 3 links naar muziek. Ik houd van volksmuziek en klikte dus nietsvermoedend op die links. Bij de 3de: Bingo !. Heb altijd gedacht dat de startpagina's van Startpagina.nl te vertrouwen waren. Ben ik nou zo naief ofzo? Gelukkig had ik AVG gedouwnload en de hele handel zit nu in quarantaine. Volgende week komt er een monteur van KPN om me te verlossen van dit tuig van de richel.
Toegevoegd na 5 uur:
Het blijkt dat ik nu iedere dag een nieuwe aanval krijg. Doe alles wat ik niet kan verwijderen in quarantaine.
Of zit dat er standaard al in? Of is 't geheel overbodig bij Linux?
ik baal van al die waardeloze produkten die iedereen maar aangesmeerd worden.
Is NoAdware werkelijk niet te vertrouwen? Of hebben de andere 2 anti-malware programma's gelijk?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing