warom word mijn laptob zo warm aan de onderkant
koelsysteem...???
laptop bedoelde ikVoor diegene die zich groen en geel ergeren aan spelfouten cq type fouten ...!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
koelsysteem...???
laptop bedoelde ikVoor diegene die zich groen en geel ergeren aan spelfouten cq type fouten ...!
Zojuist kreeg ik 93 Mail Delivery's. Is dit een nieuwe vorm van spam? Of heeft dit iets met virussen, ofzo te maken?
Aangezien ik ook tegelijkertijd een aantal berichten kreeg dat er spyware en dergelijke verwijderd waren.
Iemand hier ook ervaring mee?
Stel dat je een email ontvangt die niet voor jou bestemd is. Men heeft zich vergist met het adres. En daar staat iets verdomd interessants in voor een groter publiek, maar het uiteraard niet daarvoor bestemd.
Mag ik de inhoud publiceren?
Nee, ik weet het, het is niet netjes, maar ik ben meer geïnteresseerd in de juridische kant.
Aanvulling: Ik begrijp ook dat uitgebreide disclaimers formeel geen enkele waarde hebben. Zou dat kloppen?
Met de hand tellen is namelijk veel fraudegevoeliger!
We hebben iemand in huis genomen die ik de toegang tot bepaalde mappen in het netwerk wil toestaan (muziek, films) en bepaalde mappen wil weigeren (bedrijfsinfo, klantinfo, financiele administratie, etc).
Wij zijn gewend dat we op elke pc in het netwerk bij de info kunnen, die kunnen wijzigen etc. Dat willen we graag blijven doen, maar die dan achter een password zetten zodat niet iedereen in huis erbij kan.
Alle systemen draaien op XP SP3.
Wie weet hoe je dit aanpakt?
De uitleg die werkt verdient 10 punten (niet dat je daar wat aan hebt) en de eeuwige roem.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing