Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heeft het qua financiën en belastingdienst zin om 1 dag in de week extra te werken?? (zie uitleg)

Ik wil elke woensdag avond van 18:00 tot 23:00/0:00 extra werken in een restaurant. Nu is dit niet mijn huidige baantje, dus hierop wordt geen loonheffingskorting toegepast. Het uurloon (bruto) bedraagt ongeveer 5,30 euro. Ik weet niet of daar pauze vanaf wordt gehaald, de pauze die ik werkelijk krijg is 5 minuten om even te roken.
Is dit qua belasting en hoeveel geld ik overhoud het waard? Hoeveel zou ik ongeveer netto overhouden?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Factuur: vervaldatum/factuurdatum??

Hoi,

Ik ben freelancer en werk volgens een declaratiesysteem, dus krijg ik de facturen die ik inlever verwerkt binnen, maar nu staat er iets op waar ik niet veel wijzer van word, namelijk:
Factuurdatum: 30-09-11
Betaaltermijn: 14 Dagen
Vervaldatum: 14-10-11

Dus wordt de factuur binnen de 30e en 14 dagen betaald, of 14 dagen na de 14e? Het is allemaal zeer verwarrend.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing