Is de Panasonic Lumix DMC-TZ10 nog ergens nieuw te koop?
En waar dan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
En waar dan?
Ik heb een digitale foto en film-camera, waarmee ik een filmpje heb opgenomen. Dat filmpje wil ik dus graag op een cd'tje zetten. Maar inplaats van het beeld èn geluid op het cd'tje wil ik alleen het geluid. Als ik de bestanden van mijn camera op mijn laptop zet worden ze automatisch opgeslagen als 'vlc-bestanden' hoe kan ik dus de audi en media splitsen?
als ik :' making of 's 'kijk dan zie ik wel eens regisseurs met zo een soort lange camera lens zonder camera waar ze door heen kijken ..... wat is het en waar dient dat voor.
ik heb vanochtend een nieuwe camera gekocht. maar ik weet niet wat de instellingen betekenen en wat ze doen (bijv. de instellingen P en S enz.) ik hen een samsung WB700 weet iemand mischien wat die instellingen betekenen?
Toegevoegd na 9 minuten:
en ik kon het niet vinden in de gebruiksaanwijzing
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing