Hoe kan ik een filmpje van mijn digitale camera op mijn pc krijgen?
Ik weet wel dat je een map moet aanmaken en dat uiteraard de digitale camera verbonden moet zijn met de PC; maar hoe gaat het dan verder?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik weet wel dat je een map moet aanmaken en dat uiteraard de digitale camera verbonden moet zijn met de PC; maar hoe gaat het dan verder?
Ik heb een JVC hard disk camcorder, type GZ-MG275E.
Ik kan die gebruiksaanwijzing 100 keer lezen, maar kom er niet uit...
Ik wil gewoon een opgenomen vakantiefilmpje overzetten van de harde schijf van de camera naar een cd. (kopieren dus).
Als de geheugen kaart vol is moet die autmatisch over gaan op z,n intern geheugen.
Ik heb op mijn cameraatje vergeten de juiste datum en tijd in te voeren en ook vergeten om de optie uit te schakelen. Nu staat op iedere foto een verkeerde datum en tijd. Ik baal hier eigen wel van en wil het liefst op iedere foto deze datum en tijds aanduiding verwijderen. Kan dat en zo ja, hoe?
Zie bijgevoegde foto.....
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing