hoe snel mag een vespa met een blauw kenteken op de teller?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Brom- & Snorfietsen. Vragen over auto's, boten, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik had elke keer rond de 14-18 fouten, en ik ben echt bang dat ik het niet ga halen ...
Voor ons proefielwerkstuk moeten we een brommer met verschillende condensatoren begrenzen en testen op een rollenbank.
Maar als je met een simpele condensator je brommer begrensd, wat word dan begrensd?
alleen de toeren of raak je ook vermogen kwijt?
gr
Wanneer ik voor een stoplicht sta maar er staan nog auto's voor me, mag ik de rij dan van links of rechts inhalen om vooraan bij het stoplicht te staan? Of des noods naast de voorste auto als ik er niet voor kan. Ik heb een bromfiets(45 km/u) en ik weet dat ik motoren ook altijd zie inhalen. Of mag dit gewoonweg niet?(graag met bron erbij)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing