Waarom kun je oververhit raken van water van bv. 34 graden?
Je lichaams temp is nog warmer 37 graden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Je lichaams temp is nog warmer 37 graden.
Zoals bovenstaande vraag zijn er velen welke doen vermoeden dat er een collectief bewustzijn is waaruit dieren instinctief hun weg bepalen. Of is er een betere verklaring?
Een vriendin krijgt na het douchen enorme kriebel, vooral op haar benen.
Als kind had ze daar al last van. Daarna jarenlang niet of bijna niet. Sinds kort is de douchekriebel weer helemaal terug.
Wat is de oorzaak van deze douchekriebel, en wat kan er eraan doen?
Heeft dit enkel invloed op de DNA samenstelling van het bloed, of ook op bijvoorbeeld zaadcellen en eicellen?
wanneer ik aan het vingeren ben en ik steek mijn hele middelvinger in mn vagina dan voel ik een soort bobbel t is best wel groot. nu las ik op internet dat dit ook mijn baarmoeder zou kunnen zijn het voelt ook niet vervelend ofzo.. ik ben zelf een hypochonder dus mn huisarts ziet me al weer aankomen vandaar da tg ik dus eerst hier wil vragen
alvast bedankt
gr lola
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing