Voelt een vis pijn als hij een haak door zijn lip krijgt?
Van sommige vissers hoor ik dat een vis er bijna niks van voelt, een ander zegt dat vissen eigenlijk maar zielig is. Maar als een vis geen pijn voelt, kan vissen toch geen kwaad?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Van sommige vissers hoor ik dat een vis er bijna niks van voelt, een ander zegt dat vissen eigenlijk maar zielig is. Maar als een vis geen pijn voelt, kan vissen toch geen kwaad?
None
Het ei zit nu 12 dagen in de broedmachine. De plek is wel gegroeid naar mijn idee.
Toegevoegd na 4 minuten:
De plek is overigens 4 cm lang, van puntje van de C naar het andere puntje.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing