Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

"Kan geen toegang tot het opgegeven apparaat, pad of bestand krijgen." Hoe op te lossen?

Als ik vanaf mijn fotocamera foto's op de computer wil zetten, zegt ie als ik op het mapje klik "Kan geen toegang tot het opgegeven apparaat, pad of bestand krijgen. Mogelijk hebt u geen toegangsmachtigingen voor het item." Terwijl ik wel gewoon administrator ben.. Ik heb al een week het internet lopen door te zoeken maar nog geen oplossing gevonden. Hoe los ik dit op? En kan ik ReadyBoost ook verwijderen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Waarom kan ik windows xp niet meer installeren nadat ik windows 8 heb geprobeerd?

Na Windows 8 te hebben uitgeprobeerd, wil ik weer terug naar Windows XP, omdat mijn computer Windows 8 niet trekt. Na formatteren krijg ik een melding dat de CD-ROM niet gelezen kan worden. Het schijnt dat er een 'beveiliging' door Windows is ingezet, zodat je niet meer terug kan naar een oudere versie. Weet iemand hoe ik deze beveiliging kan omzeilen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing