Wat krijg je allemaal met de update van 1GB van windows 7?
Merk je er iets van of is het meer voor de beveiliging?
http://www.computeridee.nl/nieuws/microsoft-stelt-windows-7-sp1-verplicht
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Merk je er iets van of is het meer voor de beveiliging?
http://www.computeridee.nl/nieuws/microsoft-stelt-windows-7-sp1-verplicht
Ik heb een nieuwe imac gekocht. Ik had eerst een windows pc maar die gebruik ik nu eigenlijk niet meer. Op die pc heb ik wel mijn IOS apparaten (ipad, ipod...) ingesteld enz. Maar nu zou ik graag alles willen beheren op de imac zonder alles te wissen. De imac en andere producten staan op de zelfde apple ID.
Het gaat om Windows 7, soms zie ik onderin een hele kleine melding ergens in de taakbalk dat hij over een paar minuten gaat afsluiten maar 9 van de 10 keer kijk ik daaroverheen met als gevolg dat ik toch altijd werk kwijt raak en/of midden in een zin wordt afgebroken. Vooral bij het scannen van bijv foto's is dit vreselijk irritant.
Is er een manier om die melding over afsluiten veel duidelijker, bijv als pop-up op het scherm te krijgen, zodat ik niet altijd wordt overvallen?
Als ik teksten typt krijg ik als ik op enter druk,bij de nieuwe regel
steeds een hoofd letter.
Wat moet ik veranderen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing