Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom krijg ik om de 3-4 minuten een pop-upje zonder er wat je zien is en waardoor mijn huidige blad niet meer geselecteerd is?

Ik vind dit zeer vervelend, zeker omdat ik mijn computer net nieuw heb gekocht. Ook tijdens het gamen ga ik steeds naar mijn bureaublad waardoor ik niet fatsoenlijk een spel kan spelen. Heb ik een virus of wat zou er anders mee aan de hand zijn?

(tijdens het schrijven van deze vraag is het 4 keer voorgekomen)

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Live cd/usb stick bootable met maar 1 functie, browser opstarten (IE, Firefox, whatever) zonder poespas naar een IP cam? (internal range) liefst XP?

Heb een thin client die nogal traag is (hp 5000) framereet 0,001, optie 2 is een oude Celeron met 1 GB ZONDER HDD het liefst (kost stroom en gaat sneller kapot dan een usb stick) kan het véél beter aan, slipstreamen van de org. nlite of bartpe is me niet gelukt. de Celeron werkt perfect en is overkill voor de cam maar die thin client met 128 ram is geen optie. Denk ook niet dat de thin client het leuk vindt dat er (max 4) users de url benaderen maar de Celeron 2,8 daar geen probleem mee heeft. Wil die hdd er uit hebben en na een bios update kan ik ook kiezen voor USB boot, DVD boot mag ook. Ik zelf krijg het wel aan de praat maar degene voor wie ik het doe wil gewoon "knopje aan", koffie halen en de camera die er al hangt ( een goede ethernet cam ) kunnen zien zonder op knoppen te drukken of hooguit een dubbelklik op een icoontje op de desktop. (of autorun in de startup) "Het ding" is een HP of een Dell, maar die ondersteunen beide WOT (Wake up on Time, waar ik nog wel eens moeite mee heb) en why should you waste your investments on things you already have...? Bedankt alvast!

Toegevoegd na 31 minuten:
@ gewooneengast: Compleet correct, wellicht iets te uitgebreid geformuleerd maar dat is inderdaad het enige wat ik voor iemand wil faciliteren.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

PC sluit spontaan af en gaat niet meer aan. Hoe op te lossen?

Ik had windows live essentials verwijderd en opnieuw geïnstalleerd, omdat msn het niet meer deed. Toen hij klaar was met installeren sloot de pc ineens af en ik krijg hem niet meer aan. Ik had de stroom van de pc afgehaald en er weer in gedaan. Toen deed ie het wel, maar elke 10 minuten of in ieder geval heel snel sluit hij weer af en kan je hem niet meer aanzetten. Ik krijg ook geen error te zien, het is gewoon pats boem uit. Bovendien werkt msn nog steeds niet.. hij geeft telkens aan dat windows live messenger niet meer werkt, er wordt gezocht naar een oplossing.

Wat kan ik hieraan doen? Ik krijg hem gewoon niet opgestart, tenzij ik de stroom eraf haal.. Dat kan toch niet zomaar?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Waarom kan ik Adobe Shockwave Player niet downloaden? (zie uitleg)

ik moet dit programma downloaden om een spel op internet te kunnen spelen. als ik het heb gedownload en het spel wil opstarten, krijg ik in beeld: this shockwave movie has errors that have coust playback problems. please contact the author of this content regarding this problem. shockwave is unable to continue.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing