Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

hoe kan ik me computer oplossen?

Ik heb een computer van windows xp. ik heb hem ongeveer 6 jaar. Ik heb daarin 1 GB RAM geheugen. Ik ging vandaag windows 7 downloaden, maar toen die opnieuw moest starten voor de installatie van windows 7 kreeg ik blauw beeld met 'stop'. waarom doet hij dat? want ik heb 1GB RAM geheugen en dat past wel met windows 7.. Wat is het probleem en hoe kan ik het oplossen?

Alvast bedankt :-)

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Hoe krijg ik mijn beeldscherm scherp en helder?

Ik speel op mijn computer een film af die scherp en helder is, maar die film wil ik graag in de zelfde kwaliteit zoals op de computer op mijn tv zien.

Dit doe ik door middel van een converter.

De converter zelf heeft een menu die je vervolgens als je daar op drukt ook het progamma op de tv ziet.

Je kan door middel van down-up door het programmatje van boven naar beneden gaan.

En met left en right kunt je dan in het rijtje bijvoorbeeld contast aanklikken en bijstellen.

Ik heb dit met het hele rijtje gedaan, alleen ik krijg nog niet het gewenste resultaat.

Iemand enig idee of er nog andere opties zijn hiervoor?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Is dit een goede manier om mijn telefoon te rooten, en als ik er ook nog eens een custom rom opzet, verlies ik dan mijn data? Zie extra uitleg.

Is dit een goede manier om mijn telefoon te rooten, en als ik er ook nog eens een custom rom opzet, verlies ik dan mijn data? Dus verlies ik data als ik hem volgens http://www.htcwildfiresblog.com/2012/03/guide-to-rooting-htc-wildfire-s-235-s.html?m=1 root? En als ik hem heb geroot, en er een custom rom op zet, verlies ik dan data? Of moet ik eerst via htc stnc mijn telefoon backup'en?

P.s. Het gaat natuurlijk wel om de htc wildfire S.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Hoe moet ik google chrome correct instellen?

"als ik mijn pc opstart en google chrome opstart dan moet ik steeds opnieuw aanmelden,en kiezen welk account ik wil activeren.
eerst startte gewoon meteen mijn eigen account op.
voorheen als ik naar bijvoorbeeld mijn forums ging of deze site van goede vraag,dan werd ik meteen ingelogd, nu moet ik steeds weer activeren,terwijl ik op automatisch aanmelden heb staan,zelfde als voorheen.
ook in de instellingen van chrome heb ik dat op automatisch staan.
ik heb het idee dat het komt omdat ik op 2 accounts kan inloggen.
maar hoe ik ook zoek,kan echt niet vinden om dat weer terug te zetten.
iemand enig idee hoe dit op te lossen?"

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing