Help het beeld van mij laptop werd zwart en nu krijg ik helemaal geen beeld meer. Het lampje op de laptop van de accu brand tevens ook niet meer.?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn computer liep vast, dus ik druk op CTRL ALT DELETE, maar dit hielp niet.. dus heb ik de computer uitgedrukt en weer opnieuw opgestart.. Bij het opstarten komt er een opstartherstel.. Er staat dat het langer dan een uur kan duren.. dus ik wachten, maar na 1,5 uur wat hij nog steeds bezig! Dus ik druk de computer uit, komt er weer hetzelfde, dus ik kan niet meer computeren.. Weet iemand hoe dit komt en hoe ik dit op kan lossen? En is het normaal dat een opstartherstel zolang duurt? Ik hoor het graag.
Toegevoegd na 48 minuten:
Het liefst zou ik dit probleem zo snel mogelijk willen oplossen. Ik heb mijn computer namelijk vrijwel dagelijks nodig.
ik wil Magix webdesigner 6 probeer versie installeren op mijn laptop.
maar dat lukt niet krijg de melding Windows installer werkt niet.
Nu heb ik op een pc dit gisteren ook gedaan en daar werkt het wel.
Komt het dat je dit niet op twee pc kunt doen.
De systemen zijn Win 7
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing