Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heb de map c:\windows\installer leeggegooid.

Dat het niet volledig slim was oké dat weet ik al :) Dat hoeven jullie niet meer te vertellen. Ik ben wel benieuwd hoe ik dit (mogelijk) weer oplos.

In de map "c:\windows\installer" staan alle update-installatie files, die mag je ongestoorde weggooien.
Zodra windows ze heeft geinstalleerd gebruikt hij die files niet meer.
Maar er staan ook diverse submappen met daarin *.ico bestanden. Die geven afzonderlijk elk programma hun eigen icoon. En nee, niet raden, ik zeg het zelf wel! Die heb ik ook verwijderd.. ;)

Weet iemand hoe ik die terug krijg? Ik heb ze al geprobeerd te kopieren van een andere pc, maar daar trapt windows niet in. Blijkbaar heeft elk systeem eigen map-namen..

Mijn pc draait nog prima, maar het is wel handig dat ik aan de icoon kan zien welke type file ik heb.. :p

Alvast bedankt.

Toegevoegd na 2 uur:
Ik gebruik WIN7 enterprise, 64bit

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Ik heb een oude PC die afkomstig is uit een bedrijfsnetwerk en volgens mij draait onder Windows-NT.?

Kan ik hier een gewone XP of W7 op zetten en zo ja, hoe doe ik dat dan met verwijderen van de NT-versie? Op dit moment kom ik er niet in omdat de windows-versie blijkbaar niet aangemeld is bij Microsoft.

Toegevoegd na 1 week:
Ik heb nog geen tijd gehad alle suggesties uit te proberen, dus de vraag blijft nog even staan.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing