Hoe kan het dat ik de rechter muisknop niet kan gebruiken in het startmenu?
Als ik bij start iets met de rechter muisknop aan klikt, geeft die niks weer. Voor de rest wel alles. Hoe kan dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik bij start iets met de rechter muisknop aan klikt, geeft die niks weer. Voor de rest wel alles. Hoe kan dit?
Ik moet voor school Windows 7 hebben. Kan dit downloaden via een MSDN account maar hoe moet ik dit vervolgens installeren? Of op een CD zetten? Het bestand is groter dan 2 GB maar weet niet wat ik hiermee aan moet. Iemand enig idee?
Dit i.v.m. het feit dat de gameport, ook die van een geluidskaart, voor mijn Microsoft (;-)) Sidewinder Force Feedback Wheel niet meer ondersteund wordt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing