Hoeveel geld heeft de gemiddelde student op zijn bankrekening staan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Beleggen. Vragen over bankieren, belastingen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb aandelen (niet zo héél veel) en daar zit nu een leuk bedragje aan. Ergens in oktober/november ga ik die aandelen nodig hebben. Maar wat is veiliger? De aandelen houden, en hopen dat ze niet gigantisch zakken? Of de aandelen verkopen en het geld op mijn spaarrekening zetten? De aandelen zijn van een fonds van een bank zelf. Ik weet niet of dat iets uit maakt?
Ik bekeek de nasdaq markt en merkte op dat het aandeel van blizzard in mei-juni voor 80% daalde. Komt dit door redenen van de markt of is het gebonden aan het bedrijf zijnde zelf? Het hoofd product world of warcraft wordt natuurlijk steeds minder populair maar dit kan nooit de reden zijn waarom het aandeel zo sterk daalde in zo'n snelle tijd. Ik heb gekeken op het internet maar kon weinig erover vinden. Iemand een idee?
Er zijn verschrikkelijk veel bronnen over beleggen zoals nieuws, internet, kranten, e.d Echter over het leren van beleggen voor een beginner lijkt mij het meest verstandige het droog oefenen zoals de beurs battle en dat gecombineerd met het leren van de markt. Ik heb het dummie boek over beleggen gelezen maar ben toe aan nieuw stof. Waarom markten bewegen en hoe alles precies werkt en over strategien. Hoe krijg je een positief rendement? Ik hoor graag van jullie welke boeken jullie aanbevelen en welke jullie favorieten zijn.
Bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing