Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kun je te veel betaalde loonheffing in 2016 terugkrijgen met een Voorlopige Aanslag 2016?

Zie: http://www.goeievraag.nl/vraag/financien-werk/financien/belasting/ten-onrechte-afgeschreven-loonheffing-terugkrijgen.260900
Ik heb de ‘truc" al meerdere jaren met succes toegepast. Nu in 2016 kun je alleen het formulier online invullen, en is veranderd. Hoe kun je het dan doen? De kolom bijzondere situaties / te verrekenen bedragen / DIVIDENDBELASTING is er niet meer.

Toegevoegd na 21 uur:
Ik heb het hier over de 'truc' van fisbel, zie 4e antwoord bij http://www.goeievraag.nl/vraag/financien-werk/financien/belasting/ten-onrechte-afgeschreven-loonheffing-terugkrijgen.260900

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing