telt aow van je ex mee voor de huurtoeslag?
ik krijg volgend jaar het gedeelte waar ik recht op heb van de pensioen van de ex partner. krijg ik dan minder huurtoeslag?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik krijg volgend jaar het gedeelte waar ik recht op heb van de pensioen van de ex partner. krijg ik dan minder huurtoeslag?
Ik ben zelfstandig Internet ondernemer en verdien mijn geld internationaal. Klanten komen overal van de wereld maar waar verdien ik mijn geld eigenlijk? In Nederland maar digitaal kan wereldwijd. Mocht ik een rekening in het buitenland hebben en daar mijn verdiensten op laten uitbetalen, betaal ik in Nederland dan nog inkomsten?
Wanneer de andere woning ook binnen de huurgrens is, krijgt men dan de gewone toeslag?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing