Mag je een auto verzekeren die op een ander zijn naam staat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een Polo uit 1997 (6N) waar op het moment 13 inch wielen onder zitten. Ik ben van plan om over een tijdje lichtmetalen velgen eronder te laten zetten, maar het liefst wel meer dan 13 inch.
Ik ben aan het kijken voor een eerste auto voor niet te veel geld. Nou vind ik een seat ibiza 1.4 16v van 1999 - 2002 een mooi model binnen mijn prijsklasse. Ik ben wel erg benieuwd of deze ABS heeft. Dit is voor mij wel een must.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing