Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Zaterdag artikel gelezen over een accufabriek in China, die beweert accu's te maken die na 10 minuten opladen een auto 800 km. laat rijden.?

Deze accu's zoude nu al op de markt zijn en veel benzinestations in China zouden al worden omgebouwd tot oplaadstation. Waar, of een fabeltje?

Toegevoegd na 2 uur:
Dit is niet wat ik gelezen heb, maar een artikel van de firma, die deze accu's vervaardigd.

http://www.thunder-sky.com/pdf/2009224102239.pdf

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Auto's

Bestaat er een auto die sneller van 0 km/u tot 100 km/u komt dan van 100 km/h naar 0 km/u ?

SSC Ultimate Aero 2009 trekt in
2,7 seconden van 0 km/u naar de 100 km/u
kan het zo zijn dat hij minimaal 2,8 seconden nodig heeft om weer stil te staan ?


2,7 seconden van 0 km/u naar de 100 km/u
2,8 seconden van 100 km/u naar de 0 km/u

Hij moet er wel alles aan doen om zo snel mogelijk ook weer stil te staan.
Dit alles onder de beste omstandigheden, want als er sneeuw ligt snap ik ook dat hij niet binnen 2,8 seconden stil staat.
Het optrekken word ook onder de beste omstandigheden verricht. Als bij voor het weer stilstaan ook gebeurt. Bestaan er dan auto's die sneller stil staan vanaf 100 km/u dan dat er 100 km/u rijden vanaf 0 km/u

Het is een beetje een vaag verhaal geworden maar ik hoop dat jullie het nog snappen !

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Auto's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing