Is dit een goede auto om 2e hands aan te schaffen?
Zie afbeelding.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie afbeelding.
1 knipperlicht 1koplamp en koplamp steller werkt niet
De afstandsbediening van een autoalarm werkt met hoogfrequent geluid en die hoef je niet te richten.
Of weten veel mensen dit gewoon niet.
bij opmerkingen staat:fuseekogel reparatie len r +-310e
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing